Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes autóelektronikai...

Érdemes autóelektronikai műszerésznek tanulni?

Figyelt kérdés
Hozzátenném,hogy lány vagyok.Tudom,tudom,válasszak mást,úgysem bírnám.De nagyon érdekelne,apukám is támogatna,és ha van rá igény,miért ne?
2011. júl. 4. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van olyan családi vállalkozásotok (vagy esetleg a közeli ismerősi körben valami), ahol tudnál autóelektronikai műszerészként dolgozni, akkor megfontolhatod. Viszont szerintem autószervizekben nőként nem fogsz tudni elhelyezkedni.

Amúgy mi motivál egy lányt arra, hogy autóelektronikai műszerész legyen?

2011. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne? Igazad van, ha ahhoz van kedved, tanuld csak! Vannak női pilóták is, meg buszvezetők, nem beszélve az esztergályos szakmáról, ahol még nők is akadnak.
2011. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

semmiképp ne tanulj annak, első éven nem tanítanak semmit komolyat a szakmából, csak az értelmetlen baromságok vannak, amiknek köze nincs az autóelektronikához, meg járni kell hegeszteni, esztergálni, reszelni, autótmosni, ócska autónak a motorját szétszedni meg összerakni, meg bontóba stb...

Az elméleti órák nagyon rosszak tömik az ember fejét az értelmetlenséggel, év végére teljesen lefáradsz, év végére teljesen mosogató rongy leszel, semmi tesi óra nincs. Utána nyáron teljesítened kell 3hét nyári gyakorlatot egy szalonban, a nyarad 1/3a elmegy ilyen baromsággal, és mikor vittem a kocsit szervízbe, mondta a csávó hogy felesleges mert úgysem tudják megtanítani a szalonba a gyakszin a szakmát, azt majd az évek során, ha már azt dolgozod, akkor fogod megtanulni...

A második évben meg töményen a szakmát lenyomják, egymás után 4-5autóvillamosság óra egyben, ebben az évben is vannak még tölteléktantárgyak de nem annyi, de a fejed szétmegy az idegtől, mire eljön a vizsga, nagyon rossz az autóvill szakma...

Messziről kerüld el, pláne hogy nem is lányoknak való...

Tudom mit beszélek, az első évet alig bírtam ki, bele se merek gondolni mi lett volna velem a második éven...

2011. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 (L) Bella (L) ***** válasza:

Nekem erről az jut az eszembe, hogy van egy lány ismerősöm, aki mindenáron autószerelő szeretne lenni. Ha megkérdezzük tőle, hogy miért, két értelmes mondatot nem tud kinyögni.

A nyakamat rátenném, hogy ezzel akar nagyon menő lenni.

Az én véleményem, hogy hobbi szinten foglalkozhatsz ilyennel, de egy nőnek ne legyen már olajos a körme alatt a nap 24 órájában, ne legyen már olyan szaga, mintha leöntötték volna fékolajjal, meg ne akarjon már férfi lenni.

Elnézést a kritikáért, de a nő az legyen nő.

2011. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!