Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tetoválónak hol érdemes...

Tetoválónak hol érdemes tanulni? Magas szinten, profin szeretném csinálni, nem börtöntetkókat.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutatnál egy pár saját rajzot?
2011. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindenki ezt javasolja, h legyek az, és hogy elcseszem az életem, ha elmegyek fősikolára oylat tanulni, amire igazából nincs is kereslet és hogy meg fogom bánni. De én vhogy úgy érzem, ez a tetováló szakma nagyon nehéz. Én tudok mutatni pár rajzot, bár ezeket kb. egy éve rajzoltam,őket, és gépen vhogy nem mutatnak olyan jól: [link]
2011. júl. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Cosmelec-es suliba nehogy elmenj, csak rosszat hallottam róluk. Hivatalos tanfolyam egyébként nem létezik, néha nagyobb szalonok szoktak hírdetni, hogy felvesznek tanulókat, illetve még azt is csinálhatod, hogy rajzolsz sokat, beteszed egy mappába és felkeresel vele nagyobb szalonokat. Ha látnak benned fantáziát, felvesznek, de ahhoz az kell, hogy kitűnj a tömegből a rajztudásoddal.

Én pl. Müllner Csabától tanultam, tavaly hírdetett tanfolyamot, nem tudom, akar-e még ilyet a későbbiekben is (szerintem ő se tudja), de érdemes figyelni a tetováló világot.

2011. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzilKa ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg nem könnyű szakma, rengeteg kitartás, gyakorlás és alázat szükséges hozzá, na meg türelem. S persze némi kezdő pénz a tanfolyamra (ingyen nem fog elvállalni senki tanoncnak), meg a felszerelésre (ami jó, ha nem gagyi).
2011. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!