Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol és megyik iskolában...

Hol és megyik iskolában érdemes tovább tanulni, ha az ember könyvelő akar lenni?

Figyelt kérdés
Pest megyére szűkítve :D
2008. febr. 28. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Könyvelő végzettséghez elég ált.ban egy OKJ-s (mérlegképes) könyvelő végzettség.

De ha magasabb végzettségre vágysz,akkor végezz el egy közgazdász szakot és utána/közben egy könyvelőit.

Remélem segítettem.

2008. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
PSZF (penzugyi es szamviteli foiskola) vagy kozgaz egyetem szamviteli szaka. En a PSZF-et vegeztem 97-ben es kozgazdasz+ merlegkepes konyveloit kaptam egyszerre. Mar a mai szablyozassal nem vagyok tisztaban de arrol hallottam h az OKJ merlegkepes konyveloit csak felsofoku vegzettseguek vegezhetik mar csak el. de lehet h ez valtozott. PSZF nagyon nehez bekerulni meg nehezebb elvegezni de MEGERI!!!! en ez alapjan a diploma alapjan vandoroltam ki Ausztraliaba a skilled immigration scheme kereteben, ma mar penzugyi es szamviteli osztalyt vezetem 3 beosztott Ausztraliaban, 1 New Zealand-ban es en csinalom a nemzetkozi reportokat az Asia Pacific Region-nak. ebben az allasban vagyok mar 3 eve. kb 7 ev elteltevel h elvegeztem a PSZF-et befutottam magas karriert raadasul egy vad idegen orszagban. a piacon jo nevem van nem reg kertek fel mentornak az egyik neves Melbourne-i egyetemen h segitsek leendo konyvelove valo diakoknak szakmailag. Tehat van benne lehetoseg csak ahogy nekem anno jo tanarom mondta KOTEL IDEGEK kellenek hozza!!!! meg kitartas de MEGERI!!! utana mar csak a gyumolcsoket gyujtheted...
2008. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!