Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz egy különbözeti...

Mennyire nehéz egy különbözeti vizsga és nagyjából hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Nekem 9.-es földrajzból, fizikából és rajzból kellene tennem. Nyáron, tanév elején vagy mikor kell letenni? Nagyon nehéz szakközépiskolából gimnáziumba menni?
2011. júl. 14. 10:33
 1/2 anonim válasza:
NEM egyáltalán nem nehéz tulajdonképpen egy kis "dolgozatot" kell megirnod miben számotatsz arról a tudásol amit akkor kellet volna megszerezned ha eddig is oda jártál volna s szerintem a nehéssége egy pót vizsgával talán nem egyenértékű de készülni rá ugyanolyan erővel érdemes .
2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen jegyeket akarsz.

Én ebben az évben 8 különbözeti vizsgát tettem le, 2 hónapot kapva rá. Anyagismeret, Rajz, Tervezés, Modellszerkesztés, Geometriai ismeretek, Német, Művészettörténet és ismét egy Német.

Rohadt sokat kellett tepernem, konkrétan 6ig suliba fél8ra hazaértem és otthon is tanulni hétköznap és hétvégén egyaránt. Rajzból magamtól kellett felfejlődnöm. Szóval Nekem nagyon nehéz volt! De az ember számára nincs lehetetlen!

Ha valamit nagyon szeretnél képes vagy rá!

Nekem szinte az összes vizsga jól sikerült, kivéve a német mert az egyik vizsga 2es lett. De a többi 3-4-5.

2011. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!