Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egy éves középsuliban...

Az egy éves középsuliban elvégzett okj-s képzésekkel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
vagy nem ér sokat? sima szakma?
2011. júl. 14. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint lassan felnőtt ember vagy.

A legjobb, ha a kiválasztott leendő képzettségeddel (mert ugye semmit nem írtál róla...) szépen körbenézel a munkaerőpiacon. Ugyanúgy, mint ahogy egy év múlva tennéd. Csak most még tét és kényszerítés nélkül. Miután ezzel megvagy, mindjárt tudni fogod, hogy el tudsz-e vele helyezkedni. Nőjünk már fel!

2011. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez egyáltalán nem így megy ahogy te írod.. :/ oké hogy körülnézhetek, akkor már mindjárt garantálva van hogy jövőre is lesz rá kereslet ugye? hát nem...

azt kérdeztem hogy úgy alapjáraton az ilyen típusú képzésekkel el lehet e helyezkedni olyan munkakörben amit ígérnek? mert ha egy diploma sem biztosíték akkor lehet hogy mondjuk egy intézményi kommunikátor okj-sel semmire se megyek, de legalábbis intézményi kommunikátor nem lehetek , max takarító ...érted már a kérdést?

2011. júl. 15. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig is értettem. Mivel másabb a kérdésed annál, hogy egy diplomával, szakmunkásbizonyítvánnyal, fsz-el stb-vel el lehet-e helyezkedni?

Semmivel. Konkretizálni kell a kérdést.

Egyébként pedig ha lelsz 4-5 céget alkalmazna a képzettségeddel, akkor tuti, hogy jövőre is lenne pár, egy év nem nagy idő.

De te 18 évesen biztos hatalmas tapasztalattal rendelkezel, és jobban tudod.

2011. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem érted.. xD
2011. júl. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!