Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen diplomát szerezhetek,...

Milyen diplomát szerezhetek, ami a lovaglással foglalkozik?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, most leszek nyolcadikos. Erősen gondolkozom a lovas jövőmön, és a középiskola már megvan, azt kiválasztottam már. Meg képzéseket láttam azokból el is szeretnék végezni néhányat érettségi után, de az egyikhez diploma szükséges, én meg azt nem tudom miből végezhetném el.. Ez még a jövő zenéje, de engem érdekel..(:
2011. júl. 17. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
még tényleg nagyon sok időd van. :) van egy osztálytársam, aki ugyanúgy odavan a lovakért, ő gyógytornásznak ment a sotéra, ez az előfeltétele annak, hogy később lovas terapeuta lehessen.
2011. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél hippológus, bár azt nem tudom, hogy hol tanítják, de van ilyen. :) Nézz utána a googleben :)
2011. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De annyira nem akarok komolyan foglalkozni ezzel.. Vagy próbáljam meg az Állatorvosi Egyetemet? Nagyapán állatorvos, meg világ életemben állatorvos akartam lenni, már oviban ezek a gondolatok foglalkoztattak (: Fel is tudnék készülni szerintem.. Ha lótenyésztési szakközépbe megyek onnan még felvehetnek az állatovosira?:O
2011. júl. 18. 11:55
 4/5 (L) Bella (L) ***** válasza:
Szép szakma az állatorvosi, de a bekerülési lehetőség szinte minimális. Kifizetni meg elég necces, mert vagy 1,5 millió egy félév. Szóval legyél kitűnő tanuló, emelt szinten érettségizz, nyelvizsgázz le előtte és talán van esélyed...:)
2011. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi:D
2011. júl. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!