Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csigavér autósiskoláról mik a...

Csigavér autósiskoláról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos jó nyugodtak:D
2011. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ehhh...:D

Közben rájöttem, hogy a kereső a barátom..:)

2011. júl. 19. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Én náluk végeztem. Az árak barátiak, az oktatás jó volt, bár vezetéskor oktatót cseréltem.

De elsőre, simán levizsgáztam :)


Mondjuk ez néhány éve volt már...

2011. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig te vagy a második aki jót mond róla, és nem szidja.. :D
2011. júl. 19. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott tanultam pont tavaly ilyenkor, nekem bejött. Nincs összahasonlítási alapom (ahogy valószínűleg másnak se), de a magam részéről megtanultam vezetni.


Viszont egy dolgot tudnod kell: az oktató nem iskolafüggő. Az oktató egy ember, aki vagy ilyen, vagy olyan, vagy amolyan. Most ha valaki kifog egy szar oktatót az mindig lehetséges, ez nem az iskolától függ. De egy nagy iskolánál mindig van esély átmenni egy másik oktatóhoz.

2011. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
ne
2011. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!