Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most láttam hogy elvettek 10...

Most láttam hogy elvettek 10 pontomat, ami ma reggel még megvolt. Jogorvoslat lehetősége elmúlt telefonon nem lehet őket elérni. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Híd őket holnap reggel. Majd megmondják mi és miért történt. Nekem még olyan vélhetően pluszpontom sincs fent, aminek a papírjait beküldtem már a jelentkezési határidőig..azt mondják dolgoznak...engem meg esz az ideg..
2011. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*hívd
2011. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én meg a nyelvvizsgámra nem kaptam pontot, viszont osztálytársam igen. No. Én is próbálom de nem érem el őket
2011. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Este 6-ig lehet. Én ma hívtam őket, azt mondták dolgoznak folyamatosan. Azért ez bosszantó... (de nem elsősorban ők tehetnek róla, hanem azok akik annyi embert alkalmaztak, amennyit, erre a feldolgozásra)
2011. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amint észrevettem vagyis fél 6 tól egyfolytában próbáltam elérni őket. de mindig foglalt
2011. júl. 20. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Pontosítok: este 6-ig lehet személyesen menni, de szerintem telefonálni is addig.. (elnéztem a honlapon)
2011. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gratula azoknak, akik az utolsó pillanatban adták fel, vagy az utolsó pillanat után...
2011. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Én, pl még február 15-ig elküldtem, és ott is van a dokumentumoknál, de mégsincs feldolgozva, nem feltétlenül utolsó pillanatban elküldött dolgokról van itt szó!

2011. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is február elején. fel is volt dolgozva a pontot is megkaptam rá. csak ma délután elvették.
2011. júl. 20. 19:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Én most azoknak mondtam, akik az utolsó pillanatban küldték el a cuccaikat, holott volt rá akár 4,3,2 hetük is, emiatt feltorlódott egy csomó.
2011. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!