Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Folytatható egy szak, ha több...

Folytatható egy szak, ha több évvel ezelőtt otthagytam a fősulit?

Figyelt kérdés

2005-ben harmadévesként otthagytam a főiskolát, nem passzívoztam csak simán otthagytam.

Mostanra persze már rég megbántam, de akkor fiatal voltam és bohó (tudnék erre más szót is persze).

Mindegy.

Folytatható ez valahogyan?

Ha igen hogyan kezdhetnék hozzá?


2011. júl. 20. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az sulitól függ. Hívd fel a tanulmányi osztályt, és kérdezd meg! Az is lehet, hogy hivatalosan újra be kell adni a felvételi kérelmet, de aztán felmentést kapsz azokból a tárgyakból, amiket korábban már elvégeztél.
2011. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, újra kell felvételizned. és azokat a krediteket elfogadják, amiket már megszereztél. így hacsak nem változott azóta a szak tanterve, akkor ugyanott folytathatod, ahol abbahagytad.
2011. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!