Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Kodolányi János Főiskola...

A Kodolányi János Főiskola nagyon erős főiskola? Megéri oda jelentkezni? Milyen szakmát érdemes ott választani?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert én a rendezvényszervezői szakra akarok jelentkezni,de ahogy halom oda 400 pont kell,a turizmus-vendéglátáson is gondolkozom,de szeretnék kérni 1-2 tippet,hogy ezen a két szakmán kívül még hova érdemes jelentkezni,milyen szakmákra van igény a mai világban.Előre is köszi a segítséget.
2011. júl. 22. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha munkát is akarsz kapni, akkor nem menj a Kodolányira! Menj vagy BCE-re vagy BGF-re!
2011. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem, valóban gáz. Gábor Dénessel karöltve.
2011. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A BGF köztudott,hogy munkanélkülieket képez.A BCE mivel jobb ?
2011. júl. 22. 16:22
 4/7 anonim válasza:

a kodolányi tényleg nem jó, én is hallottam, úgy mint a gábor dénes...

szerintetek Elte után lesz melóm ?:D

2011. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én KJF-es voltam, szerettem oda járni, csak az ügyfélszolgálattal volt problémám. Alig tudtam akármit is elintézni.


Kinek mi az erős? Nekem nem volt az, de sokan nem tudták elvégezni.

Én nem tanulnék még egyszer idegenforgalmat, nagyon nehezen lehet "jól" elhelyezkedni, vagyis egyáltalán elhelyezkedni. Bár nekem szerencsém volt:)

2011. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én pedagógiára jelentkeztem. mert szeretnék gyerekekkel foglalkozni-nekem is van 2- elsősorban későbbb waldorf pedagógia, játékpedagógus,fejlesztő pedagógus. én mint anya látom h ezekre mekkora igény van/lenne. ha ez neked szimpatikus,akkor pedagógis,ha inkább rendezvényszervezéssel foglalkoznál,akkor andragógia-művszerv szakirány.


nekem a kodo szimpatikus suli. ne azzal törődj ki mit mond egy suliról,ha jó vagy és szorgalmas, akkor érvényesülni fogsz. és én csak jót hallottam a kodoról azoktól akik oda jártak.nagyon fontos, h nagy hangsúlyt fektetnek a gyakorlati képzésre.

2011. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és andragógia azért is jó,mert az felnőttképzéssel foglalkozik,és arra is egyre nagyobb az igény-élethosszig tartó tanulás, visszaintegrálódás elősegítése a munka világába kismamáknak,vagy bárkinek aki valamiért kiesett egy időre. az andragógus tud tanácsot adni,merre induljon,mire van igény,mit tanuljon az illető
2011. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!