Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van, aki párhuzamosan végez...

Van, aki párhuzamosan végez két szakot egyetemen, fősulin?

Figyelt kérdés
Tudna picit mesélni róla, hogy milyen? Két nehéz szaknál mennyire megoldható? Milyen támogatásra, kompenzációra, engedményre lehet számítani? Egyáltalán van ilyen? Lehet kérni egyéni órarendet is? Van bizonyos előnye ennek?
2011. júl. 25. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam kérdezni, szóval nem írom akkor ki. Én is ezt szeretném következő ősztől.:)Most kezdem a banki szakügyintéző felsőfokú szakképzést és jövőre még lesz belőle 1 év és mellette szeretnék pénzügy és számvitelre menni.
2011. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet e,de nálunk volt akinek a felsőfokű képzés tárgyait beszámították a fősulin, így nem kellett abból vizsgáznia, viszont volt aki kétszer tanulta ugyan azt mert nem számítottak be minden tárgyat.
2011. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!