Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DE igazgatásszervező? Vélemény...

DE igazgatásszervező? Véleményeket kérnék! Szerintetek érdemes ezt a szakot költségesen elvégezni? Megtérül a "befektetés"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

amennyiben úgy döntesz, hogy igen, csoporttársak leszünk, ugyanis én is most kezdem a szakot, de államin :)

én nem végezném el költségesen... de ennek nem az az oka, hogy nem tetszik, hanem az, hogy én egy szakba sem kezdenék bele költségtérítésesen. nem érezném jól magam vele...

tudom, hogy ezzel most nem segítettem neked, de gondolj bele abba, hogy: miért jelölted be ezt a szakot? lenne olyan, amit szívesebben csinálnál?

nézd meg a szak tematikáját, érdeklődj ismerősöknél, tetszik-e egyáltalán? ki tudnátok fizetni végig költségesen vagy vagy annyira elszánt, hogy beleadsz apait-anyait, hogy átmenj államira?

2011. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

végülis jogra megyek :)

2011. aug. 6. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
jövőre jelentkezel újra?
2011. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pótfelvételiztem :)
2011. aug. 10. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
ha annyi pontot sem tudsz összeszedni,h az igazgatásszervezőre államilag támogatottra bejuss,akkor nincs helyed ott...jogon meg főleg nincs...ezt azért mondom,mert az igazgatásszervezőn fizetősön kb egy nulla a ponthatár..meg a fizetős jogon is.aki nem tud teljestíteni kb 420 pontot,az nem való jogásznak..erről ennyit. a sok pénzes kifizette,és bejutott 300 pontokkal,ezért tartunk itt,ahol tartunk.
2012. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja csakhogy nem mindenki azért megy költségtérítéses képzésre mert annyira alacsonyak a pontjai, hanem pl. talán azért mert nincs több államilag támogatott féléve mert már van egy diplomája és a másoddiplomáját akarja megszerezni!?.....
2012. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!