Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociális úton mennyi pontot...

Szociális úton mennyi pontot szedhetek össze érettségi pontszámok mellé?

Figyelt kérdés
Anya egyedül nevel, 62 éves értelemszerűen már nyugdíjas. Pszichológushoz is jártam/járok. Ebből jelent valami pici pluszpontot jövőre nekem? Vagy mire szoktak még adni? Hátha esetleg magamra ismernék valamelyik lehetőségben. Egyébként nem "ingyen" pontokra gyúrok, nem vagyok buta és a szorgalmam is megvan, ha akarom, csak szerencsétlen típus vagyok, és amúgy is az ember minden egyes pontnak nagyon tud örülni:)
2011. júl. 27. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
ezek alapján szerintem csak akkor fogsz kapni ha jár nektek rendszeres gyermekvédelmi támogatás. engem is egyedül nevelnek, de nem kaptam semmit.
2011. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!