Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 7 évége rossz lett, de ha...

A 7 évége rossz lett, de ha nyolcadik félévem jó lessz és a felvételit jó megírom akkor van lehetőségem rendészeti iskolába? (sportolok 7 éve)

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs hogy úgy írtam hogy "jó" véletlen volt
2011. júl. 27. 21:06
 2/5 anonim ***** válasza:

A helyesírásod nem valami jó:

"évége" -> évvége

"lessz" -> lesz

Ettől függetlenül jelentkezhetsz, nem csak a 7. évfolyam eredményei számítanak. Ha sportolsz, akkor pedig nagyobb esélyed van az alkalmassági vizsgán.

2011. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2011. júl. 27. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőséged van. De gondolom te olyan középiskolába gondoltad a jelentkezést ahol belügyi rendészeti tagozat van. Ide szerintem nincs felvételi csak egy orvosi alkalmassági. De ebben nem vagyok biztos. Ha ez az álmod készülj a sulira tanuljál. Itt egy oldal talán hasznodra lesz. [link]
2011. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

én olyan iskolába jelentkezem ahol nem konkrétan rendészeti iskola hanem csak van rend és honvédelmi szak

2011. júl. 28. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!