Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hoffman Rózsának az a javaslat...

Hoffman Rózsának az a javaslata, miszerint ha valaki nem fejezi be az egyetemet a féléveit ki kell fizetnie, mikortól érvényes?

Figyelt kérdés
Engem idén nem vettek fel arra az egyetemre, amelyikre menni szeretnék, így jövőre újra próbálkozom, azonban más egyetemre nyertem felvételt ahová egy évre szívesen elmennék tanulni, - feltéve ha utólag nem kell kifizetnem a több százezres két féléves tandíjat. Cikkeket láttatok erről? Olvastatok róla?
2011. aug. 1. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
rohadjon meg az a nő. Amúgy sajnos nem tudom:S
2011. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem cikkekből kell tájékozódni, hanem a Közlönyből. Egyébként pedig majd csak talán december elejére tudják a parlament elé vinni a javaslatot. Addig még dolgoznak rajta, semmi biztosat nem lehet mondani.
2011. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért így is vigyázni kell, mert összesen 12 államilag támogatott féléved van. Ha ezt túlléped a képzésben, akkor ugyanúgy fizetni kell a több százezres féléves díjakat. Ha rögtön elpazarolsz 2 félévet, akkor sokkal nagyobb eséllyel túl fogod lépni.

Amúgy ezek még csak repkedő gondolatok, amit ez a nő mond, semmi konkrétum nincs benne, és a most beiratkozottakra biztosan nem fog vonatkozni.

2011. aug. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!