Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki elmondaná, hogy ez...

Valaki elmondaná, hogy ez hogy lehetséges? (pontszámítás)

Figyelt kérdés

Szóval éppen olvasom a felvételi szabályokat. Az van itt, hogy.. idézem:

'A szak képzési nyelvéből szerzett nyelvvizsgáért, illetve a szak képzési nyelvéből letett emelt szintű érettségiért

többletpont nem kapható. (pl.: ha angol nyelven folyik a képzés az egyetemen, akkor angol nyelvvizsgáért nem jár többbletpont)'


Na most hogy lehet az, hogy én kiszámoltam mennyi pontom lenne jövőre a PTE-KTK angolos gazd men szakára (felvi.hu-n számoltam) és azon a kalkulátoron nekem beleszámolta az angol emelt érettségimet 40 pluszpontnak..


na most akkor kapok plusz pontot az angolért vagy nem?


2011. aug. 3. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ezen nemrégiben változtattak és lehet már a képzés nyelvéből szerzett nyelvvizsgáért is többletpontot kapni.

Szerintem hívd fel az Educatio ügyfélszolgálatát és ott tutira megmondják: 06-1-477-3131

2011. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!