Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Őszig fel lehet készülni egy...

Őszig fel lehet készülni egy nagyon jó középszintű kémiaérettségire, ha most 0 a tudásom?

Figyelt kérdés

Villányi Attila Kémia a kétszintű érettségire és Ötösöm lesz kémiából című könyveiből és a Mozaikos kémiatankönyvekből mennyi idő alatt tudom feltornászni a jelenlegi 0 kémiatudásomat egy 95%-os középszintű kémiaèrettségi szinjére?


Most döntöttem el, hogy orvosira akarok menni, de nem akarom a kémiát is a tanév végéig húzni a többi tárgy és az emelt biosz mellett, hanem most ősszel szeretnèk túlesni rajta.


Szerintetek addig fel tudnék készülni, ha minden nap tanulok rá, de nincs magántanárom?



Köszi!! :)


2011. aug. 4. 09:12
 1/5 anonim válasza:
Kevesebb mint egy hónap , hát ha jó a felfogásod és éjjel nappal tanulsz akkor van esélye de nem sok.
2011. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán fel lehet készülni, az érettségi nem olyan nagy kunszt, mint amivel ijesztgetnek, én a kémiaérettségimre egy hetet tanultam, 92% lett. Mondjuk, nem 0 tudásról kezdtem.

De mondom, ha kitartó vagy, minden nap tanulsz, szerintem menni fog!

2011. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kevesebb, mint egy hönap?? Október 25-én lesz
2011. aug. 4. 09:26
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!!! :)
2011. aug. 4. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én is pont ezt fogom csinálni. Remélem, sikerülni fog. :-)
2011. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!