Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csepelen milyen (és hol)...

Csepelen milyen (és hol) iskolában tudok leérettségizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most költöztem Csepelre és itt a közelben szeretnék valamilyen iskolában érettségit szerezni. Azért nem szeretnék Budapesten máshol érettségit szerezni, mert az utazás nagyon sokba kerül, és mivel Csepelen lakok, költekezési szempontból sokkal jobban megéri nekem, ha a közelben találok egy olyan iskolát, ahol érettségit tudok szerezni. Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 8. 18:53
 1/5 anonim válasza:
Felnőtt tanfolyamban szeretnéd elvégezni az érettségit, vagy még tanköteles vagy? Ezt fontos lett volna leírnod. (magyarul: hány éves vagy?)
2011. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj!


19 vagyok. Tehát már nem vagyok tanköteles, mégis nagyon szeretném az érettségit! És minél gyorsabban, ugyanis mindjárt itt van a Szeptember :-(

2011. aug. 8. 19:10
 3/5 anonim válasza:

Csak egy tippet tudok adni: Kossuth Lajos SZKI - www.kossuth-csepel.hu

Én ide járok, próbálj meg érdeklődni telefonon, hogy indítanak-e felnőttképzést.

Bocsi, hogy nem tudok konkrétumot írni, de én se itt lakok, úgyhogy nem igazán ismerem a többi iskolát. :/

2011. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az égegyadta világon semmi baj, annak is örülök, hogy segítettél :) Köszönöm :) Megérdeklődöm, mi a helyzet :)
2011. aug. 8. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Találtál olyan sulit?
2015. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!