Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még esélyem felkészülni...

Van még esélyem felkészülni az októberi kémia érettségire, vagy halasszam inkább tavaszra?

Figyelt kérdés
Kicsit elmaradtam vele, mert elkezdtem ugyan, de sajnos félbe maradt. Az alapokat tudom, jövőhéttől járok tanárhoz. Középszintről van szó. 90 % körülire kéne megírnom. Válaszaitokat előre is köszönöm!
2011. aug. 10. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavasszal próbálnám meg a helyedben.
2011. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát szerintem rengeteg idő van még addig. Igaz, mint egyetemista úgy beszélek. Simán meg tudsz annyit tanulni ha szorgalmasan nekiállsz...

Erről ez a vicc jutott eszembe:


Megkérdeznek egy idős bácsit,hogy szerinte mennyi időbe telik megtanulni kínaiul:

-Hát,egy élet is kevés rá!


Ezután megkérdeznek egy professzort:

-Talán 10 év alatt.


Végül egy egyetemistát:

-Miért,holnap zh?


:)semmi sem lehetetlen, csak állj neki!

22l

2011. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy összejön, de próbáld meg, max. nem mész el a szóbelire és akkor tavasszal megcsinálod.
2011. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!