Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények kommunikáció-média...

Vélemények kommunikáció-média szakról?

Figyelt kérdés
Érdemes oda menni? Hasznos? Illetve tapasztalatokat is várok. Köszönöm!
2011. aug. 11. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarom leszólni a szakot, sőt sok odajáró hívja így a szakot, hogy "komédia", ami a komm-média rövidítésből jött. : )

Másoddiplomaként tökéletes, ha van egy jó diplomád, amiben jártas vagy, értesz hozzá, és netalántán valamiféle újságnál, médiánál szeretnél elhelyezkedni.

2011. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

1. kismillió pont/kismillió forint kell a bekerüléshez

2. utána pár év kávézgatás

3. diploma

4. munkanélküliség


a tesóm oda jár :)

2011. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes oda menni, nem hasznos abszolút. Csak pár embert kellene ilyen helyekre felvenni, mert tök fölöslegesen képeznek ennyi büfészakost. Nekünk anno az egyik tanár így mondta erre a szakra: fingfűrészelés...
2011. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
büfészak
2011. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, én ezen a szakon vagyok végzős, és nem egyszer hallottuk a 3 év alatt, hogyha nincs protekciód valamelyik újságnál, vagy nem vagy valamiféle zseni, akkor enyhén szólva nehéz dolgod lesz. Szóval én nem ajánlom, mert hihetetlen sokan vagyunk.
2011. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

szerintem erre te is jól tudod a választ...

a turizmus mellett ez a másik legnagyobb büfé szak.

2011. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
A nevében is benne van. Komédia!
2011. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Olvastam már olyat, hogy valaki nehéznek találja, hát szíve joga, de sajnos rendkívüli kihívás az elhelyezkedés. Akkor ajánlanám ha amúgy van már egy jó mérnöki, pénzügyi, informatikus diplomád és munka mellett másoddiplomaként érdekel a dolog. Mert kétségtelen, hogy ad valami tudást ami érdekelhet, csak megélni nem fogsz belőle.
2011. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!