Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az EFEB vagy az Athéné szakköz...

Az EFEB vagy az Athéné szakközépiskola jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyikre jelentkezzek,valaki tudna tanácsot adni,hogy melyik jobb,milyen az oktatás meg ilyenek.
2011. aug. 15. 18:40
 1/2 castorp válasza:

Szerintem olyat nem fogsz találni, aki mindkettőbe járt, ezért össze tudja hasonlítani őket...

Ami engem illet, én az EFEB-ről sok jót hallottam. Csodára ott se számíts, de a tantermek modernek, ingyen Wi-Fi van, a tanárok is rendben vannak, segítőkészek úgy általában.


Az Athénéről nem tudok, de más hasonló szakközépiskolákban egy csomószor elmaradnak az órák, lepukkantak a tantermek, stb.

2012. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Castorp!


Egy másik topikban azt írtad, hogy oda jártál. Itt meg, hogy hallottál róla. Az Athéné meg fika.


Gratulálok az EFEB munkatársainak, de jobban kellene figyelni a marketingre.

2012. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!