Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapest vagy inkább Pécs?

Budapest vagy inkább Pécs?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy melyik városba érdemesebb egyetemre járni?
2011. aug. 16. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy Bp-n belül hova.
2011. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Pesten lakom, Pécsre járok egyetemre. Nagyon szeretem a várost (Pécs), és az egyetemet is, meg az utazgatásokat. De tényleg nem mindegy, milyen szakra, levelezőre vagy nappalira szeretnél járni, stb.
2011. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nappalira. és bölcsészet érdekel (azon belül is az anglisztika). Pestre az ELTE miatt mennék nagyon, de azt hallottam hogy Pécsen emberségesebbek. de nem nagyon sikerült még döntenem.
2011. aug. 16. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is BTK-s vagyok, (Pécs), és az tényleg igaz, hogy Pécsen emberségesebb minden. Ugyanúgy kell tanulni, meg minden, de a tanárok embernek néznek, segítőkészek, míg az ELTÉN (persze vannak kivételek), de nagyon sok tanár szívat, mint az állat, nem igazán van az embernek sikerélménye.

Nappalin végeztem az ELTÉN német szakon, most Pécsre járok magyarra, levelezőre.

2011. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!