Matematika érettségi?

Figyelt kérdés

Kérdésem a következő lenne. 2006banvégeztem és most úgy gondolom,hogy javítani szeretnék az eredményemen.

Mi ennek a folyamata akkor hova kell mennem??

Ha az az iskola megszűnt ahol végeztem megszűnt akkor

Pesten bármelyik suliba bemehetek ahol vizsgáztatnak?

Kell faktra járnom?

Lányom mellett készülnék. Minden információ érdekel.


2011. aug. 18. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam fizikából. A régi iskolámba nem akartam visszamenni, mert nem szerettem az ottani tanári kart, úgyhogy bementem egy ismerősöm iskolájába, ahol fogadtak ugyan, mehettem volna érettségizni de láttam, hogy nem örülnek neki...Szóval inkább az oktatási hivatalon keresztül jelentkeztem, és ők beosztottak egy helyi iskolába, ahol mindenki hozzám hasonlóan javító érettségit tett. Én ezt ajánlom.

Ja, és nem kell hozzá órára járni.

2011. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oda be kell jelentkezni?

Mikor kell jelentkezni?

2011. aug. 18. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, jelentkezni kell. Azt hiszem olyan december 15 a határidő... interneten fent van egy űrlap, amit kinyomtathatsz és azt kell elküldeni postán. Vagy bemész személyésesen a hozzád közeli oktatási hivatalba és ott adnak papírt, helyben kitöltöd és leadod.
2011. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Febr tizenötig kell

jelentkezni

2018. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, h nem december
2018. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!