Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ősszel előrehozott emelt...

Ősszel előrehozott emelt szintű történelem-érettségit szeretnék tenni, egy nyár alatt fel lehet rá készülni úgy, hogy 90%ra megírjam?

Figyelt kérdés
Most harmadikos vagyok.:D Főkét azok véleményére vagyok kíváncsi, akik szintén emelt szinten érettségiznek:)
2009. ápr. 15. 17:48
 1/9 anonim válasza:
50%

ha a negyedikes anyagot is megakarod tanuln..

de mért akarod előrehozni? negyedikes tananyag elég hosszú és tartalmas azt mind egyedül akarod megtanulni?

2009. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, szerintem emelten inkább ne, meg középből sem ajánlanám a törit. a negyedikes a leghosszabb anyag és az érettségi legnagyobb része a negyedikes anyag és napjaink
2009. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. ápr. 15. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Fel lehet-e készülni? Egy éjszaka alatt fel lehet készülni bármire. Szóval igen. Más kérdés, mennyire akarsz belegebedni a tanulásba. De szerintem bőven.
2009. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én emelt törit csináltam. Szerintem bőven fellehet rá készülni, és nagyon megkönnyíted a dolgodat a májusi vizsgákra. Így az egyetemről visszatekintve, az emelt érettségi alapos felkészüléssel egy hosszú hétvége alatt is megoldható :) A 9-11-es anyagot már úgyis tanultad egyszer azt csak ismételni kell. Nekünk anno voltak nagyon cifra tételeink, szóval tudom, hogy nem tűnik egyszerűnek, de én kellemeset csalódtam benne. Viszont ha nem vagy biztos abban, hogy feltudsz készülni, vagy a stressz stb miatt inkább májusban mennél akkor szerintem hagyd arra.

Sok sikert hozzá!


M.

2009. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is főként amiatt akarom letenni hogy megkönnyítsem a májusi vizsgákat, de amúgy a negyedikes anyag bagy része az a 1-2 Világháború nem?
2009. ápr. 16. 06:51
 7/9 anonim ***** válasza:
nem, én is azt hittem, de a negyedikes anyagból a két vh. csak egy nagyon kicsit rész. a két világháború közötti rész nagy hosszú, főleg a magyar. meg a kádár-rendszer sem éppen 1 órás anyag
2009. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mért nem teszel akkor másból előrehozottad? olyan tantárgyból amit 4.ben már nem tanulsz.. vagy nyelvből vagy mi a választottad?
2009. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a nyelv már megvan
2009. ápr. 16. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!