Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőrtiszti főiskolán megenge...

Rendőrtiszti főiskolán megengedett a tetoválás?

Figyelt kérdés

A Rendőrtiszti főiskolára szeretnék majd jelentkezni jövőre de van egy tetoválás a csípőcsontomnál

és hallottam olyat is hogy ha van tetoválása valakinek nem veszik fel, de volt aki azt mondta hogy az nem baj csak ne legyen látható helyen.

Vagy ha mégis baj hogy van akkor a lézeres eltávolítás mennyire hatásos? Hogy azzal megoldható lenne ha nem lehet tetovált az ember?


2011. aug. 21. 14:11
 1/6 anonim válasza:
reklám:
2011. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha takarja az ing sztem semmi baj nem lesz (SZERINTEM)de már láttam rendőrt akinek teljes bal karaja tele volt tetoválással
2011. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
meg főleg nem horogkereszt vagy ilyesmi van rajta :D
2011. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy még a Zrinyin gondolkodtam de mivel láttam hogy ott azért kicsit erősebb az alkalmassági gondolom ott nem megengedett.... nem?
2011. aug. 21. 23:41
 5/6 anonim válasza:
pártatlan tetoválás lehet csak (nemlehet horogkeresz ss sas dávidcsillag stb...) és csak ha el lehet takarni ingel pólóval (egy másik kérdésből másoltam:D)
2011. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem van egy ismerősőm aki a Zrínyin vézett és van tetoválása 2 minimum de sztem 3 is...szal lehet, esetleg korlátozva van hogy mi az ami még megengedhető
2011. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!