Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek, hogy döntsek majd?

Szerintetek, hogy döntsek majd?

Figyelt kérdés
Közgazdasági szakközépiskolába járok.Most megyek 4.be. Érettségi után szeretnék továbbtanulni. Elsőnek egy fősuliban gondolkodtam ,de mivel nincs nyelvvizsgám ,meg nem vagyok mindenből ötös ,ezért elkezdtem parázni ,hogy nemfog sikerülni viszont abban a suliban ,ahol járok vannak szakképzések. Van egy ilyen ,hogy pénz szakügyintéző felsőképzés(2 év +szakmai gyakorlat). Érdemes elvégezni?Utána fő sulira 30+ pont ,és közben kényelmesen tudnék nyelvvizsgát szerezni. Csak pocsékolásnak érzem azt a 2 évet kicsit ,de szívesen elvégezném. Szerintetek?
2011. aug. 24. 19:28
 1/2 Tetszik a ***** válasza:
100%
Ha anélkül is felvesznek, akkor feleslegesnek tartom, 2 év az sok idő. Ha meg szükséges a továbbtanuláshoz, akkor inkább végezd el, mert anélkül pénztárosnál jobb munkát nem fogsz találni.
2011. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd le a nyelvvizsgát a fősuli előtt,és hagyd ezt a felsőfokú szakképzést.Túl sok idő és szerintem nem éri meg.Esetleg emeltezhetnél az első nyelvedből,jó pár éve tanulhatod már és akkor ha jól sikerül,kapsz egy nyelvvizsgát.Így végül is az érettségire és a nyelvvizsgára is tanulnál egyszerre.


21/L

2011. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!