Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek műszaki vagy...

Szerintetek műszaki vagy kereskedelmi szakközépiskolába mennyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
kereskedelmi, a műszakiból már dunát lehet rekeszteni, nah meg ha diákmelózól majd akkor jobban jön a ker. :)
2011. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem bántásból mondom, de ilyen helyesírással sehova
2011. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fordítva,kereskedelmisből van rengeteg,jó műszakisból meg hiány.
2011. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gyorsan írtam siettem edzésre
2011. aug. 26. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

12:32 Ez nettó hülyeség.

Kereskedelmi végzettségűből van sok, illetve az ilyen gazdasági szakosokból, ún. közgazdászokból. Nefélj, néhány tényleg kemény szaktól eltekintve (psz, elemző) nem is lehet velük elhelyezkedni.

Míg műszaki végzettséggel (mérnök mondjuk) könnyebb, ugyanis hiány van belőlük. Keress rá magad, valamelyik álláshirdető portálon, hogy hány munkalehetőség van az egyik, és mennyi a másik irányban...


Oda menj, amelyik jobban érdekel, de ezenkívül a műszaki hasznosabb. Én is műszaki szakközépbe jártam, nekem mondjuk arra volt jó, hogy tudjam, semmi keresnivalóm informatikus vagy mérnökképzésen és a kereskedelmi irány felé indultam. Ha viszont azt választod amit szeretsz, és bejön a számításod, az még jobb. Lehet végül úgy jársz, mint én, ami nem baj, legalább tudni fogod, hogy mit akarsz később, középsuli után.

2011. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. aug. 27. 09:15
 7/7 A kérdező kommentje:
én úgy tudom ,hogy informatikusból,jogászból lehet "DUNÁT rekeszteni"
2011. szept. 29. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!