Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kutatóorvos szeretnék...

Ha kutatóorvos szeretnék lenni akkor milyen tantárgyakra kell nagyobb hangsúlyt fektetni a gimnáziumban?

Figyelt kérdés
És utána milyen egyetemre mehetek el? Illetve miből érdemes érettségizni?
2011. aug. 26. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Biologia, kemia. Utana eleg sok egyetemre mehetsz, bar ezt konkretan nem alapon, hanem mesteren szoktak tanitani, mondjuk egy biosz szak utan. Ezekbol mindenkepp erettsegizz is. (egyebkent a fizika se art, de a biosz, kemia a legfontosabb)
2011. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha kutatóORVOS akarsz lenni,akkor nyilván orvosira kell menni...
2011. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biosz
2011. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
általános orvosit kell először elvégezned, az 6 év, aztán h jól tudom mesterképzésen tanítanak tovább. Egyértelmű, hogy biológiából és kémiából kell majd érettségit tenned, az sem árt, ha az egyikből emeltezel. Én is kutatóovos szeretnék majd lenni, szerintem debrecenbe vagy pécsre fogok menni tanulni, de a semmelweis-en pesten is tanítanak ilyet.:) 15/L
2011. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"az sem árt, ha az egyikből emeltezel"

Kötelező az emelt, anélkül fel sem vszik.

2011. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!