Merre tanulhatnék tovább?

Figyelt kérdés
Jövőre végzek szakmunkásképzőben. Míg ide jártam az évek alatt rájöttem, hogy inkább az eszemmel szeretném megkeresni a pénzemet, mintsem nehéz fizikai munkával elhatároztam, hogy ha végzek itt, akkor valamerre továbbtanulok. A baj csak az, hogy mivel már túlkoros lennék egy középiskolába (20 vagyok) nappalin. Esti tagozaton letehetném az érettségit, de én kutakodok még hátha van más lehetőség is. Ti mit ajánlanátok?
2011. aug. 27. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon más lehetőséged nincs

mert ha nem fizikai munkát akarsz végezni ahhoz többnyire kérnek minimum egy érettségit

anélkül nem nagyon adnak

intenzív /érettségis/ tag.on nappalira általában 21 éve a korhatár így valóban majd erre esti vagy valami más variáció kell...

2011. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És tegyük fel estin leérettségizek, utána merre mehetnék tovább? Nekem a legjobb valami szakirány lenne.
2011. aug. 27. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyire leszel jó meg miből. Ha pl nem fog menni semmilyen reál tárgy, akkor valami humán dolog felé kell elmenni vagy fordítva.
2011. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!