Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Titeket mivel ijesztgettek az...

Titeket mivel ijesztgettek az egyetemről?

Figyelt kérdés
Engem pl: a prof. a zh-kat feldobja és ami az asztalra esik az 2-es, a többi bukik. Vagy hogy 1 hét alatt 1200 oldalt kell megtanulni. Meg hogy az idősebbek borba áztatott kenyérrel várják az újakat és csak azt engedik be előadásra aki megeszi.
2011. aug. 31. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Az első 2 igaz, a 3. meg gt-s feeling, szentem az inkább poén és simán megcsinálnám
2011. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk volt olyan, hogy a tanár csak a feladatok eredményét nézte meg, a levezetést nem. Kb. 1 óra alatt így kijavított 100 dolgozatot.
2011. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

elsővel igen (de tényleg osztályoznak pofára egyesek. a többség nem, de mindig akad egy-két kirívóan szar eset. akadt tanár, aki 300 emberre vállalt 5 oldalas kifejtős írásbeli vizsgát, hát persze, hogy pofára adta a jegyet, jópár ember - köztük én - dolgozatát ki sem nyitotta, érintetlenül hagyta).

másodikkal is (az azért túlzás, az akkor van, ha nem készülsz hétről hétre, az előadáson csak jegyzetelsz, de nem olvasod el utána, nem tanulgatod folyamatosan. de vizsgaidőszakban lehet ilyen szarul járni).

harmadikkal nem, olyat nem láttam. az max. gólyatáboros ökörködés. de nálunk nem volt.


engem azzal is ijesztgettek, hogy majd mind drogos hülyegyerekekkel fogok találkozni, akik csíkos és pöttyös ruhákban egyszerre járnak és mind raszták. (bölcsészkarra jöttem.) hát nem így történt, rasztát alig látni, a túlnyomó többség tiszta és egyszerűen öltözik.

2011. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Ezek mind városi legendák, egy szóval hülyeségek. Az egyetemen ugyanúgy, mint a gimiben lehet pofára osztályozás, szemétkedés (tanár és más diák részéről is), DE ugyanúgy vannak jófej tanárok, kedves emberek, normális vizsgáztatók. A tananyag több, ez tény, de megtanulható, hiszen nap mint nap végeznek el egyetemet az emberek. Semmi ilyet ne higgy el, csak feleslegesen stresszelnéd magad, ha majd ott leszel, meglátod, h ki milyen.
2011. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!