Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 évesen gáz elkezdeni a...

21 évesen gáz elkezdeni a főiskolát levelezőn?

Figyelt kérdés
Nem kések le semmiről sem?
2011. szept. 1. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Főleg 21 évesen még semmiről nem vagy lekésve.
2011. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát én nagyon örülnék ha 21 évesen elkezdhetném de ahogy most kinéz csak 23-24 évesen vághatnák bele..de valószínűleg nem fogok:S
2011. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
5 évfolyamos gimibe járta, van már egy okj-m, most csinálom a másodikat, és jövőre kezdeném el levelezőn, csak 24 leszek jó esetbe ha meg lesz a diplomám :(
2011. szept. 1. 23:18
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi 18-55 ig lefedtük a korfát. Senki sem lógott ki a tásaságból. A levelezős műfajra benevezők munka mellett kezdik, aztán kinek hogy alakul. Sokan kiszállnak, volt aki már akkor amikor mi még be se mentünk az első órára, mert aszittük a 10 órás beiratkozásra kell odaérni :) Végül a mag mind megmaradt, remekül teljesített, és most nyögjük azt a tetves q nyelvvizsgát.
2011. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, én se akarom most elkezdeni, mert akkor fel kellene vennem a diákhitelt, majd próbálok spórolni, h kitudjam fizetni jövőre az első félévet, aztán ugye mennék dolgozni, jó lenne :)
2011. szept. 1. 23:25
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én idén leszek 30 éves, most kezdem a 2. szakmám tanulni estin ami 2 éves, de közben tervezem, hogy jövőre jelentkezem főiskolára is levelezőre.
2011. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21 évesen nappalin se gáz elkezdeni.
2011. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Anyósom 49 évesen vág bele most szeptembertől a főiskolába és nagyon büszkék vagyunk rá. Mivel a nyugdíjnál az utolsó néhány év nyom sokat a latba, még ennyi idősen is érdemes belevágni. Én is tanulok még (25 évesen), igaz ez a második diplomám lesz. Egyáltalán nem érzem cikinek, az évfolyamtársaim 90%-a idősebb nálam és nagyon sokan 40 fölött is belevágnak. Sok sikert neked!
2011. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49 évesen? hát nem hiszem h sikerülni fog neki. ilyen korban már nem úgy forog az agy mint fiatalon
2011. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Semmiről se vagy lemaradva!


Én 27 évesen kezdtem el fősulira, levelezőre járni és nem bántam meg. Voltak 40-50 éves csoporttársaim is!

2011. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!