Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számvitel közgazdász...

Pénzügy-számvitel közgazdász diploma (osztatlan képzés) mellé, szakmai munka (főállás) mellett érdemes-e belevágni egy mérnöki diplomába? Vagy hagyjam a fenébe, és koncentráljak csak a karrierépítésre? 26/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok eleresztve anyagilag, de érdekel a mérnök-infó képzés (már fel is vettek az OE-re). Ezt választottam, mert ebben van fizika + info is egyben. Nem tudom ha a BSC-t megcsinálom mennék-e valamire (extra érték a piacon) ezzel a kombinációval itthon? Úgy értem nem 2+2=4 hanem 2+2=5 vagy 7 -re kijöhet-e az egyenlet? Külföldön (EU) mennyire értékelnének egy ilyen kombót? Nyelvtudás: Angol + német folyékony, francián dolgozom :)
2011. szept. 2. 10:43
 1/2 LuckyestLooser válasza:
nem tom lehet h ebből sokan egy büdös szót nem értenek...de ezt neked kell eldöntened h szerinted érdemes-e, bírnád-e ha belevágsz...sok sikert
2011. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor csinálj másoddiplomát, ha úgy érzed az elsővel nem tudsz elhelyezkedni, vagy ha ez nagyon nem az, amit szeretsz csinálni. De ha van időd, és pénzed, akkor belevághatsz. Talán a legjobb lenne levelezőre menni, az munka mellett is végezhető.
2011. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!