Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz, hogy én elmenje...

Mi kell ahhoz, hogy én elmenjek kommandósnak ha leérettségiztem?

Figyelt kérdés
Gondolom kell érettségi jó fizikai képességek. De valaki kifejtené ezt nekem bővebben!
2011. szept. 5. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Először is meg kéne tanulni írni, mert kommandósnak nem az ostobákat veszik fel, márpedig ez az írásmód amit ide tettél elénk, hát nos...

Magyar érettségi 2-es!

2011. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
google
2011. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Kapcsold ki a COD-ot te szerencsétlen és válassz valami kézzel foghatóbb egyetemi szakot vagy szakmát.
2011. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Drizzthun válasza:
Hagyjátok békén! Normálisat kérdezett. Nos kellenek jó fizikai képességek, kapcsolatok, hogy besorozzanak és pénz.
2011. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve katonai suli vagy rendőrképző és azokhoz tartozó követelmények meg még egy kis plusz.
2011. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!