Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné grafológus-és írásszak...

Megérné grafológus-és írásszakértő képzést elvégeznem?

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg, hogy az egyetemen indul egy ilyen képzés. 4 féléves, 3 hetente, szombaton lenne az oktatás. 35 ezer Ft/félév, de az egyetemi hallgatóknak lehet részletben is fizetni, és kedvezményt kapnak.

Utána néztem és most több helyen is indul ilyen képzés, de jóval drágább (79 ezer vagy több).

Van persze egy szak amin most tanulok, de szerintetek érdemes lenne elvégeznem? Mindig is nagyon érdekelt ez a téma, fogékony is vagyok rá. De vajon lenne értelme? Nem csak kidobott pénz lenne?

Ti mit gondoltok?


2011. szept. 6. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Sohasem tudhatod előre hogy kidobott pénz lesz e vagy sem. Ha érdekel a dolog akkor nem kidobott pénz, ugyanis tanulsz belőle, tapasztalatokkal gazdagodsz. Legfeljebb nem ebben fogsz dolgozni, de ez azzal is megtörténhet aki pedagógusnak, postásnak vagy varrónőnek tanult. Mást nem magának varr ruhát, ismeri a fél falut vagy könnyebben neveli gyermekét, nézőpont kérdése :)
2011. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!