Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy gépészmérnök mit csinál a...

Chewbaccaa kérdése:

Egy gépészmérnök mit csinál a jövőben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még nem döntöttem el, hogy milyen fősulira menjek és nagyon a gépészmérnökség felé húzok. Érdekelne hogy mit csinál a munkhalyén egy gépészmérnök és hogy mennyi fizikát használ (Nem a kedvencem a fizika, tudom kell hozzá de képes vagyok megtanulni csak nemcsípem). Előre is köszi a válaszokat :)
2011. szept. 6. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Imádnod kell a fizikát gépészként, mert egész nap erőhatásokat számolgatnak és becsülgetnek.
2011. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mátyás3 ***** válasza:

A gépészmérnök ül kb egész nap a számítógép előtt és a modelljén vacakol jó pénzért. Ezt hívják optimalizálásnak

:D,( amúgy tényeg)

2011. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!