Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetett már valaki erről az...

Fizetett már valaki erről az oldalról matek korrepetálásért?

Figyelt kérdés

[link]


Ismeri ezt valaki? Korrekt lehet? Egy éves tananyagra kb 22.000,- kérnek. Nem a pénzt sokallom, mert ha jó, akkor megéri, csak bízhatok-e benne?


2011. szept. 7. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom most 58 éves, frissen érettségizett. Amikor elkezdte a gimit, mindig mondtam neki, hogy majd utolsó évben jöjjön érettségi miatt, szívesen segítek. 9.-ből a 12.-ig korkedvezményes kettessel engedték át. Januárban szólt, hogy egy régebbi érettségit kitöltött és 3 pontja lett. Még az általános iskola 5. osztály sem ment neki. Befizette az általad linkelt oldalon a díjat és május elején írt egy 74 pontos érettségit (ez erős négyes). Az ő tudásához képest óriásit fejlődött vele. Komolyan időt szánt rá, de mindig, mindent megértett belőle. Ma már hobbiból olvas felsőbb matematikai könyveket. Nem mondom, hogy mindent ért, de most már menne neki az ötös is.
2011. szept. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A választ hagytam le: bízhatsz bennük.
2011. szept. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon boldog vagyok :) Nagyon köszönöm, hogy írtál és hogy ilyen pozitívat! :)Én is megbízhatónak gondoltam, nagyon korrektnek tűnik, de kellett a megerősítés:) Jaj de örülök:) Amúgy belenéztem az egyik ingyenes leckébe és szerintem is nagyon-nagyon jó:)
2011. szept. 8. 09:55
 4/4 anonim válasza:
100%
Hali! Az általad említett oldal is jó és a kérdésedre a válasz Igen! megbízhatóak, de én mégis mást ajánlanék. [link] Eddig ez is fizetős volt, de kb egy hónapja ingyenessé tették, és ahogy én néztem, sokkal több feladat van benne és sokkal kezelhetőbb is. De ha sok pénzed van akkor vedd meg azt is:) Kettőből már tuti megérted :D
2011. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!