Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek jövőre továbbtanulni?

Hova menjek jövőre továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt éveket ugy pengettem,hogy a rendőrtiszti főiskolára fogok menni,de ez valószinüleg nem fog összejönni mert szemüveges lettem.Most 3.os vagyok.. És kéne valami elképzelés hogy tudjak éretségit lerakni... Mit tudnátok ajánlani ami ezzel kapcsolatos?
2011. szept. 8. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

hát ilyesmik esetleg

2011. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sok szemüveges rendőrt láttam már. Egyébként mi érdekel? Mármint milyen tantárgyak. Én is ugyanígy vagyok. Mármint nem tudok dönteni. Engem érdekel a gépészet, a közlekedésmérnökiben is gondolkodtam, meg még sok máson. Csak az a gáz hogy lány vagyok, és ezek nem olyan "nőies" szakmák.
2011. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leginkább a tesi matek töri érdekel és talán ezekből vagyok a jobb.. ezenfelül még tanulok belügyet is.!
2011. szept. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!