Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen van rendezvén...

Kicsi Béka kérdése:

Melyik egyetemen van rendezvényszervező szak?

Figyelt kérdés
A rendezvényszervezőket kérdezem! Azt tudom, hogy ez egy szakirány, de minek a szakiránya? Hallottam olyat hogy a Turizmus-menedzsment, Andragógia, Turizmus-vendéglátás. Ezekn elvileg mindegyiken van rendezvényszervező szak, de biztosra szeretnék menni. Szóval melyik az igaz?
2011. szept. 8. 18:25
 1/2 ausonia ***** válasza:
andragógián biztosan van.de van egy tanácsom: vedd kézbe a felvételi tájékoztatót(a tavalyi is tökéletes) vagy böngéssz a neten kicsit, a sulik honlapján fenn van, hogy milyen szakirányok vannak bizonyos szakokról.
2011. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most végzek andragógián művelődésszervező szakon. Ez nem egyen értékű a rendezvényszervezéssel. Én is tovább szeretnék menni a rendezvényszervezés irányába. Ilyen szakot találsz pl. a BGF-en.
2012. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!