Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az utolsó két tanult évbe...

Az utolsó két tanult évbe beleszámít a fakultáció is?

Figyelt kérdés
Az én példám: Most 11.-es vagyok. 9.-től kezdve tanulok földrajzot. A mi sulinkban az én tagozatomon 9.-ben és 10.-ben tanulunk csak földrajzot. Én előrehozott érettségit szeretnék tenni földrajzból 11. év végén. Most szeptembertől fakultáción tanulok földrajzot 1 évig. Kérdésem az hogy a 9. és 10. év végi jegyemet számítják be az érettségibe vagy a 10.-est és a 11.-es fakultációs jegyemet?
2011. szept. 10. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a 11. és 12. évvégi jegyeidet számítják, legyen az fakultációs vagy sima. Érettséginél számít, hogy vmiből teszel-e emeltet vagy nem.
2011. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző rosszul mondja, tényleg az utolsó 2 tanult év jegyeit számítják be. Viszont hogy a fakt beleszámít-e, azt nem tudom, nálunk pl. nincs kémiafakultáción (amit ugye alapon szintén befejezünk 10.-ben) osztályzás. Amúgy nem kötelező a földrajzot beszámítani, hiába abból érettségizel, választhatod a bioszt is vagy akármi más természettudományt.
2011. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az utolsó két év végi jegy számít. Ha az utolsó éved faktos, akkor is beleszámít. Ez olyan, mint a bioszosoknál: utolsó évben csak fakultáció van, de mivel ott is értékelnek, ezért az is számít.
2011. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor most a kettő közül melyik? Mert pont ugyanígy vagyok én is, mint a kérdező...
2012. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!