Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes ma...

Milyen szakmát érdemes ma Magyarországon szereznem? Amivel könnyebben és biztosabban jutok álláshoz?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami kétkezi munka (asztalos, kőműves stb), de ezek inkább akkor kifizetődőek, ha saját vállalkozásban csinálod, és akkor is elég eltérő, hogy melyik időszakban mennyit kapsz, mert pl egy kőműves télen nem igazán dolgozik.

Ha OKJ-t akarsz, akkor szerintem logisztikusnak tanulj, több ismerősöm is logisztikus, nagyon jól keresnek, és könnyen találtak munkát.

Ha egyetem vagy főiskola, akkor mindenképp valamilyen mérnökire menj, én könnyűipari mérnöknek tanulok, nyomda szakirányon, 2 félévem van még hátra, de már dolgozok, és elég könnyen megkaptam az állást, akik itt végeztek, ahova én járok, azok is nagyon könnyen kaptak munkát.

2011. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!