Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szülő kérvényezheti az igazgat...

Szülő kérvényezheti az igazgatónál, hogy magántanuló legyek?

Figyelt kérdés
szeretnék magántanuló lenni, és a szüleim is támogatnak ebben. az igazgatónál kérvényezhetjük ezt? ha igen akkor ez hogyan zajlik? vagy hogyan lehetnék magántanuló? úgy tudom, hogy minden gyereknek meg van hozzá a joga.
2011. szept. 14. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, írnak egy kérvényt az igazgatónak.
2011. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és őneki ezt el kell fogadnia, igaz?
2011. szept. 14. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha MEGFELELŐ indokot tudsz nyújtani - ha csak azt mondod, hogy szeretnél magántanuló lenni és nem indoklod, hogy miért, nem hozol fel jó érvet, esélyed sincs. Akkor szokták engedélyezni, ha beteg vagy, pl. epilepsziás vagy terhes.
2011. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. A közoktatási törvény csak annyit mond, hogy mindenkinek joga van magántanulónak lenni.
2011. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


De nem biztos, hogy megkapja. (az első válaszadó válaszát folytattam).

2011. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!