Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyibe kerül ha én fogtechni...

Mennyibe kerül ha én fogtechnikusnak akarok tanulni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1995-ben még 100eFt volt a tarifa egy évre a gyakorlati hely az "ingyenes" oktatási rendszerben. Most nem tudom mennyi, talán 200lehet.
2011. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagy 6 évig még ott dolgoztál, akkor nem kellett fizetni. De mestere válogatja.
2011. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sajnos sokkal több, én is mostanában keresgéltem, 600ezer Ft a tanfolyam díja. De keress rá, hogy a környékeden hol van ilyen iskola és kérj árajánlatot
2011. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3X200=600e Jól sejtettem (3 éves képzés)
2011. szept. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a tanfolyam díja, hanem az "ingyenes" gyakorlati helyé. Hivatalosan persze 0Ft...
2011. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert,de ezt megeri valakinek is kifizetni? Mert gondolom kesobb majd ha dolgozni akarsz penzert,ismet meg kell tamogatni a mestert...Egyebkent a tanfolyam se ingyenes..legalabbis en keresgeltem,nem talaltam 3eves kepzest,csak 1 evest, es az arak valtozok de altalaban 200ezer korul mozognak,ez csak a tanfolyam.
2011. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nebasszki, 1 éves???? 3 év alatt se lehetett belejönni tisztességesen, már ha tényleg meg akarod tanulni. Ez 2+1 éves képzés (3) 2 év sulis elmélet, majd egy csak gyakorlati év. A gyakorlati heyn perkálás más tészta, alapvetően törvényellenes, de mindenhol ezt csinálják. Ha nem tetszik nem kötelező.
2011. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tenyleg egy eves. En erdeklodtem tobb szervezetnel,ahol oktatassal foglalkoznak,nekem azt mondtak,jovoben mar csak ilyenek fognak indulni,nincs ingyenes fogtechnikus kepzes,ha ez nem igy van,akkor elnezest,de en ennyire jutottam. Amugy meg gyakorlat nelkul mi ertelme?Ugy nem tud mihez kezdeni az ember,kifizetni meg akkor se fizetnem ki,ha lenne ennyi penzem,inkabb akkor mar neki vagok a fogorvosinak,szanalmas ami ebben az orszagban megy,de tenyleg...
2011. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, 1 év... szánalmas, hogy mennyire túlképzés van itt is, teljesen fölöslegesen. De az oktatási intézménynek sem érdeke, hogy ne legyen tanuló, a mesternek se, hogy ne legyen ingyen "munkaerő" állambcsi is kitűzheti,h van szakmája, de hogy utána mi lesz, az meg végképp nem érdekel senkit.
2011. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én idén keztem el egy 3 éves képzést. Mivel egész jól szeretpeltem a felvételin, ezért teljes mértékben az állam támogatja, de csak 22 év alatt.
2011. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!