Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Stewardess tanfolyamról infók?

Stewardess tanfolyamról infók?

Figyelt kérdés
Van okj-s, de azzal el lehet helyezkedni mindenféle légitársaságoknál(akár külföldinél is??)?...vagy érdemesebb inkább a légitársaságok tanfolyamára menni inkább?Valamint az OKJ-s az ingyenes tanfolyam ugye?(mert utána néztem és a légitársaságok tanfolyama mindenhol pénz és sok pénz, szóval nem értem miért megy akárki is azokra a tanfolyamokra)Ja és kereset?(kezdő,és 2-3 és után)
2011. szept. 23. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ki mentem Írországba és ott a légitársaság tanfolyamát végeztem el. Mellesleg nem volt könnyű. Utána pedig protokoll és etiket órákat kellett venni. Ennél a légitársaságnál nagyon fontos az öltözék: fiúknak és lányoknak egységes szoknyakosztüm kell és nejlonharisnya mindig. Érdekes, hogy stewardesseknél nem különbözetik meg a fiúk öltözékét és a lányokét. Mindenkinek egységes. Én három évet csináltam. 28/L

2011. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és miért csak 3 évig?Jah és a kereset?...valamint az hogy 191 cm vagyok és van fültágitóm lehet kizáró ok?19/f
2011. szept. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!