Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőipari szakmát tanuljak...

Építőipari szakmát tanuljak vagy inkább programozást?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, másik szakmát kell tanulnom és nem tudom mit kellene tennem. Eddig számítástechnikával foglalkoztam. Tanuljak mellé egy programozási nyelvet vagy inkább tanuljak építőipari szakmát, pl a klímaszerelő az tetszik.
2011. szept. 27. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a programozást választanám. Közelebb is áll a számítástechnikához, és ezen a területen a jövőben is szükség lesz (a sok autodidakta mellett) valóban képzett szakemberre.

A klímaszereléshez alapképzettségként nem árt tisztában lenni a villanyszerelés gyakorlati ismereteivel. Másrészt ha belegondolsz, jószerivel csak nyáron van munkájuk. Télen gyakorlatilag "munkanélküliek".

2011. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!