Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha a dekanasszonyn...

Szerintetek ha a dekanasszonynak irok levelet (kerveny), akkor az nyomtatott legyen vagy kezzel irott?

Figyelt kérdés
Anyukam szerint irjam kezzel vagy kezzel is es melle egy nyomtatott peldanyt is mellekeljek. Szerintem 2011ben viszont nyomtatva kene. Nos hogy illik/kell?
2011. okt. 3. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
2011-ben nyomtatva elkuldheted, de meg ma is sajatkezu alairas kell/illik.
2011. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nyomtatnám, viszont kézzel kell aláírni, de az evidens. Szerinted van ideje és energiája a dékánnak a te kézírásodat bogarászni órákig? Ha régimódi, akkor se valószínű, hogy bánja a nyomtatott szöveget, viszont ha modernebb mentalitású és már attól felmegy benne a pumpa, hogy meglátja valaki macskakaparását, akkor nem jársz jól.
2011. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor én írtam a dékánnak kérvényt,akkor az nyomtatott volt,kézzel aláírva.Ezt ajánlom neked is.


21/L

2011. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oke, igy fogom csinalni. koszi.
2011. okt. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!