Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzem az ELTE-TÓK-on a...

Ha elvégzem az ELTE-TÓK-on a csecsemő és kisgyermeknevelő szakot akkor diplomát szerzek?

Figyelt kérdés
Most ugyanezt a szakot tanulom, csak OKJ-ként..de azt hallottam, hogy ha ezt elvégzem ugyanazt kapom mintha az elte-én végeztem volna mert az is okj.ez igaz?
2011. okt. 7. 23:17
 1/7 Catz válasza:

Nem.

[link]

Van 3 eves alapszakuk (BA) es felsöfoku szakkepzes (OKJ-s).

2011. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
AZ OKJ-ért csak OKJ-s bizonyítványt fogsz kapni. HA diplomát akarsz kapni akkor BSC képzésre kellene járni.
2011. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nem is tudtam h van okj az eltén.de azt tudtam h ha ezt elvégzem okj bizonyítványt kapok,ennyire nem vagyok sötét :D akkor azt hiszem megérné, hogy ha ezt elvégeztem akkor tovább tanuljak az eltén,krediteket úgy is tudok vinni innen.és a fizetésem is majd több lesz.köszi még egyszer :)
2011. okt. 9. 00:24
 4/7 Luca1991 válasza:
Csak ha BA-s képzésen vagy (pl én is az NYME-BPK-n)
2011. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy ha elvégzem az ELTE-t az ott BA-s. A krediteket meg a tanárok mutogatták év elején, hogy ezen az OKJ-n is úgy van h krediteket kapok, amiket át tudok vinni..bár ez nem tudom, hogy hogy lehet de biztos kiderül. Bár a Pázmánnyal van kapcsolatban, szóval lehet, hogy csak oda lehet. És neked, hogy tetszik a szak? :)
2012. jan. 13. 02:36
 6/7 Catz válasza:
Valaki jelentkezik oda idén , rajtam kívül? :D
2012. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.
2016. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!