Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi szervező és...

Egészségügyi szervező és egészségturizmus szervező nem ugyanaz?

Figyelt kérdés
Engem az utóbbi érdekelne, és hogy hol indul ilyen alapszak.
2011. okt. 8. 09:44
 1/2 anonim válasza:

De, tulajdonképpen ugyanaz, de mégsem egészen. Az egészségügyi szervezésnek csak az egyik alága az egészségturizmus. Mármint maga az alapképzés az egészségügyi szervezés, és később, amikor szakosodni kell, szakirányként választhatod majd ezen a szakterületen belül az egészségturizmus szervezést.

Én idén szakosodtam, én is egészségturizmus szervező leszek, ha egyszer végre lediplomázok.


Ha jól tudom, ilyen képzés indul Budapesten a Semmelweis Orvostudományi Egyetemen, illetve Győrben, a Széchenyi István Egyetemen (én is itt tanulok).


Remélem, tudtam segíteni. :)

20/L

2011. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Miskolci Egyetemen is van ilyen képzés, viszont ott csak egészségturizmus szervező szakirány van, én is ott tanulok L/19
2012. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!