Budapesti vagyok, de itt mindenhol magasak a felvételi pontszámok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem akarok máshova menni, pedig ott lényegesen alacsonyabbak a pontszámok.
2011. okt. 9. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

magas pontszámot szerzel???

vagy beletörődsz hogy nem budapestre mész...?

2011. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mindenhol min. 400 körül van az államilag támogatott. annyit nem tudok szerezni. viszont pénzes se vagyok.
2011. okt. 9. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Le leszek pontozva, de nem kell mindenkinek egyetemre menni. 400 pont egyáltalán nem sok, ha nem tudsz annyit összeszedni, az jelzésértékű. Nem kell futószalagon gyártani a lusta, buta diplomásokat.
2011. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tanulj valami olyan szakmát, amivel jól el lehet helyezkedni. Egy jó szaki gyakran jobban tud érvényesülni mint egy 3 diplomás ember.
2011. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, hogy én nem is azért megyek, mert annyira érdekelne. Nekem nagyon jó kis szakmám lesz jövőre... De még élvezni akarom a diák éveket, ha már a középiskola ezt nem tehette lehetővé.
2011. okt. 9. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:

én is ebben a cipőben vagyok,mint te.

van aki csak divatból akar diplomát szerezni én viszont eltökélten tudom,hogy mi szeretnék lenni.

valószínűleg vidéki iskolát fogok megjelölni.

Pesten tényleg csak a nagyon okosak vagy a pénzes szülők gyerekei kapnak lehetőséget.

2011. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk TANULJ?!

Egyébként ne menjél egyetemre, ha csak azért akarsz oda járni, hogy élvezhesd a diákéveid.

Annyira bírom, hogy tele van a felsőoktatás hozzád hasonlóakkal, és közben engem b*sztatnak, amiért drága a képzésem. Pedig én legalább nem csak bulizni járok suliba, meg azért, hogy legyen diákom.

2011. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha elvégzem az egyetemet vagy főiskolát akkor nem tudom mi a probléma...
2011. okt. 9. 19:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy halálosan feleslegesen elb*sz rád az állam egy rakat pénzt. Hiszen lesz egy jó kis szakmád, ergo nem fogsz a diplomáddal elhelyezkedni, csak felteszed dísznek a polcra. Nah ezért.
2011. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
első vagyok amúgy nem mind 400 pontos csak rossz helyen keresel vagy azok olyanok amik téged nem érdekelnek amugy a másodiknak igaza van... nem kell mindenkinek egyetemre mennie...
2011. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!