Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges hogy két év alatt...

Lehetséges hogy két év alatt tegyem le az érettségit hogyha nyolc általánosom van és nem kezdtem bele középiskolába. Levelezőn, estin, vagy egyéb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem olyan van, hogy intenzív érettségire készítő osztály, estin lehet 3 éves... Mindenképp a közeledben lévő középsulikban érdeklődj (a szakközepek indítanak ilyet), mert iskolánként eltérő lehet ezeknek a tanfolyamoknak a hossza.
2011. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy jó pár éve eltörölték ezt a lehetőséget és 4 év alatt lehet leérettségizni (akár esti, akár nappali, akár levelező).
2011. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahova még 3 éve jártam technikumba, ott volt ilyen lehetőség.
2011. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , akkor körbe kérdezem a környező sulikat.
2011. okt. 12. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
magántanulóként van rá lehetőség
2011. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 2 év alatt is le lehet tenni.
2011. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen 2 év alatt meg lehet csinálni de tudtommal csak 18 év felett van ez. Ezt 18 év alatt is megteheted magántanulóként de az elég veszélyes mert osztályozó vizsgáktól kezdve mindenre kell majd menned ami nem könnyű.
2011. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!