Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem tudok elmenni az emelt...

Ha nem tudok elmenni az emelt történelem írásbelire egy komoly okból kifolyólag, bepótolhatom 2 szóbelivel vagy elveszik az egész jelentkezésem?

Figyelt kérdés

Már egyetemista vagyok, van egy emelt törim de nagyon rossz lett, szeretnék javítani, de ahogy nézem pont egy kórházi bent létem alatt lesz az érettségi írásbeli, se előtte se utána nem tudok készülni. ilyenkor mi a teendő? elveszik az egész és 1 év múlva próbálkozhatok, van pótírásbeli és i van ha arra sem tudok elmenni? kihez kell fordulni? ( már nem vagyok középiskolás )

mit lehet ilyen helyzetben tenni? még az is jó ha 2 szóbelit csinálok, csak ne vesszen el!


2011. okt. 12. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi kezelés esetén pótolhatod két szóbelivel, de jó időben vedd fel a kapcsolatot a vizsgáztató intézménnyel, és jelezd a problémát, illetve kérdezd meg az adminisztráció módját. Minél előbb, mert ki is lehet csúszni belőle.
2011. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!